Giriş Yap 2023 Büyükada Koşusu

Yarışma zaman ölçümü 3 ayrı geçiş noktasında ölçülecektir. Kit dağıtımı sırasında detaylar tarafınıza belirtilecektir.
Zaman ölçümü Timing Turk firması tarafından yapılacaktır.

Elektronik zamanlama işi envanterimizde yer alan Amerika menşeili Active Network Ipico Sports üretimi olan sistemler ile gerçekleştirilmektedir. Sistemimizin Dünya’da kullanıldığı yol yarışı etkinliklerinin başında World Major Marathon etkinlikleri olan Londra ve Tokyo maratonları gelmektedir. Bununla birlikte Ülkemizin en büyük ve uluslararası yol koşusu etkinliği olan ve aynı zamanda eski ismiyle IAAF yeni ismiyle World Athletics uluslararası atletizm federasyonları birliği tarafından altın kategoride yer alan İstanbul Maratonu ve İstanbul Yarı Maratonu etkinliklerinin elektronik zamanlama işlerinde kullanılmaktadır.

2015 yılından bu yana mevcut sistem ile ulusal ve uluslararası  birçok etkinlikte edindiğimiz bilgi, birikim ve tecrübe ile profesyonel olarak işlerimizi sürdürmekteyiz.

Gelinen noktada teknolojik ve lokal ihtiyaçları takip ederek sistem gereksinimlerini karşılamaktayız.

Ekibimiz Türkiye’nin bu kapsamda en deneyimli ekiplerinin başında yer almaktadır.

Sistem işleyişi RFID teknolojisi ile sağlanmaktadır.

Sürece dair değinmemiz gereken önemli bir diğer husus ise kullanmakta olduğumuz sistemin Türkiye, Balkan ülkeleri ve Türki Cumhuriyetler temsilciliğini sürdürmekteyiz. Bu kapsamda sahip olduğumuz sistemin aynısına sahip olan Spor İstanbul şirketine İstanbul Maratonu ve İstanbul Yarı Maratonu kapsamında koordinatörlük hizmeti vermekteyiz.